Mój 29er

http://www.test.rowery650b.eu/images/stories/Sprzet/Test%20czytelnika/My29erTallboyByBartosz/Tallboy_1.jpg

Chciałbym rozpocząć opis mojej przygody z 29er od czegoś co od razu przykuło by uwagę, czegoś z pieprzykiem, czegoś romantycznego. Lub wzorem Hitchcocka – od trzęsienia ziemi, morderstwa, szaleństwa i krwi, z których niczym na białym rumaku wyjechałem dostojnie i oddaliłem w tarczy zachodzącego słońca grając na harmonijce. Ale nie rozpocznę i nie tylko dlatego, że rower mam czarny i nie bardzo umiem grać na harmonijce. 

Bartosz Kaczmarski & Team29er

http://www.test.rowery650b.eu/images/stories/Sprzet/Test%20czytelnika/My29erWhyteWyciorByIvan/001PC130039_s.jpg

Kolejny unikalny rower. Co istotne "budowniczym" jest jeden z Naszych wiernych czytelników, surowy recenzent i autor kilku artykułów - Ivan MTB. Panie, Panowie przedstawiamy Jego sprzęt - Whyte T-129S vel Wycior.

Ivan MTB & Team29er

http://www.test.rowery650b.eu/images/stories/Sprzet/Test%20czytelnika/My29erTerkStache8ByWojciechW/006TrekStache8.jpg

W artykule inicjującym rubrykę Mój 29er, podaliśmy szereg pobudek, jakimi się kierowaliśmy namawiając Was do pokazania swoich maszyn. Trek Stache 8, którym zechciał się pochwalić Wojtek, realizuje postulat prezentacji roweru, jakiego na Team29er jeszcze nie było ;)

Wojciech Walczak & Team29er

http://www.test.rowery650b.eu/images/stories/Sprzet/Test%20czytelnika/My29erCorratecCrossbowByJanek/CrossBow29.jpg

Są marki, które od wielu lat produkują sprawdzony model, zmieniając co najwyżej rozmiar koła lub dostosowując całość do obowiązujących w danej chwili standardów. Do takich należy Corratec, którego firmowym znakiem jest model SuperBow z jego górną rurą - napiętą niczym cięciwa łuku. My nie mieliśmy okazji z niego postrzelać, ale Janek - właściciel neonowego SuperBow 29 robi to codziennie.

Janek & Team29er

http://www.test.rowery650b.eu/images/stories/Sprzet/Test%20czytelnika/My29erOnOneCodeineByMaciejas/001DSC_7157_29er,%20Codeine,%20On-One,%20rowery_20140531.1.jpg

O tym rowerze pisaliśmy już kilka razy, marka On One i inne jej produkty pojawiają się na naszej stronie w ilościach tylko nieznacznie ustępujących liczbie przecinków. Tak więc inauguracyjny tekst naszej nowej rubryki Mój 29er, nie mógł się lepiej wpasować.

Maciej Klemensowicz & Team29er

29er_Titan_(3)

Przodownicy jazdy na kołach wielkiego formatu wiedzą jak wiele problemów może nastręczyć zakup wymarzonego roweru w naszym kraju. Nie dość, że asortyment ubogi, nawet w sklepach w stolicy, to w dodatku ceny wydają się klasyfikować użytkowników rowerów 29er w kategorii efekciarzy. My natomiast wiemy, że 29er to „przewaga dzięki technologii”. Ponadto, kupując gotowy rower zawsze będziemy musieli iść na kompromis i przekonywać się do tych elementów, które niekoniecznie są według nas optymalnym zestawem. Mając na uwadze powyższe, zdecydowałem się złożyć swój własny model śrubka po śrubce, nie godząc się na żadne kompromisy...

Paweł Alexander