ARTYKUŁY

startowe

Dość niespodziewanie, pewnego listopadowego tegorocznego dnia, minęło 10 lat od ukazania się pierwszego tekstu na naszym portalu. Z tejże okazji przygotowaliśmy zestawienie artykułów, które cieszyły największą popularnością wśród Was Drodzy Czytelnicy.

Team29er

broken bike helmet cropAkcja "kopiuj-wklej" zdarza nam się drugi raz w historii tego portalu. Ale WARTO! Ten kawałek naszej strony oddajemy dziś Przemkowi Zawadzie, który poruszył temat bezmyślności i braku empatii podczas maratonów i pewnie niejednej imprezy kolarskiej. KONIECZNIE PRZECZYTAJCIE. Dzięki Przemek!

Redakcja Team 29er

Porazenie prademTknięty jakimś dziwnym przeczuciem zajrzałem na kultowy portal 29inches.com, na który przyznaję się, nie zaglądałem od dawna. Jakież było moje zaskoczenie, gdy ujrzałem....zgaszone światło.

Michał Śmieszek

bieganie 1

Kiedyś z konieczności, uciekając przed czymś, co próbowało nas zeżreć, dziś dla przyjemności i relaksu. Bieganie to chyba najprostsza forma ruchu, która jednak może okazać się nieocenionym sprzymierzeńcem w walce o formę w czasie zimowego off-sezonu. Dlaczego warto biegać?


Mateusz Pogorzałek

crossfit

W czasie kiedy rower, nieco przykurzony, cierpliwie czeka na przyszłoroczną wiosnę, a pogoda skutecznie zniechęca do jakiejkolwiek aktywności na świeżym powietrzu ratunku dla formy należy szukać gdzie indziej. Gdzie? Siłownia, basen, squash... Można tak wręcz bez końca. Co jednak powiedzielibyście na crossfit?


Mateusz Pogorzałek

IMGP0001

Dla jedynych sezon się skończył, dla innych nawet nie zaczął. Pomijam tych, dla których w szalonym zapętleniu trwa on bez końca i zazdroszczę. Co tu ukrywać – nadszedł czas powrotu po długim letargu i pomyślałem, iż będzie to dobry pretekst do poruszenia tematu. Z jednej strony zarzucę spostrzeżeniami, z drugiej liczę na polemikę stymulującą przemyślenia. Trenerem nie jestem, bagażu doświadczeń, liczącego pół wieku, również nie posiadam, ale mam garść przeżyć i obserwacji, którymi chciałbym się podzielić i równolegle sprawdzać na własnej osobie...a wszystko w dążeniu do celu

Mateusz Nabiałczyk

00006711

Nasz Czytelnik Piotr w kwietniu tego roku zmierzył się z blisko-wschodnią pustynią podążając Israel Bike Trail. Oczywiście na twentyninerze i dodatkowo bikepackingowo. I co najlepsze zgodził się podzielić wrażeniami.

Piotr Wójtowicz & Team29er

t29er logoKupujesz nowy rower. Wymarzony. Taki z topowym osprzętem, idealnie dopasowaną geometrią, lśniącą ramą i oponami pachnącymi nowością. Myślisz, że właśnie złapałeś Pana Boga za nogi. Niestety. Najprawdopodobniej Twój rower jest co najwyżej przeciętny. Dlaczego?

Mateusz Pogorzałek

http://www.test.rowery650b.eu/images/stories/news/2015/SwiatecznyKonkursKrossa/MajaMikolajka.JPG

Droga Czytelniczko!  Drogi Czytelniku! Czy masz 101% pewności że wśród prezentów, które ktoś w pocie czoła własnie dla Ciebie przygotowuje, jest coś "rowerowego" ? A przecież musi być! Tak powiada przecież "stara tradycja" : "Jak dostaniesz pod choinkę coś rowerowego, to cały przyszły rok, będzie bardziej rowerowy". Jeśli brak Ci tej pewności to czytaj dalej ... >>

Team29er

Christmas 2015-2016

   Serdeczne życzenia spełnienia wszystkich, nie tylko rowerowych marzeń, dużo zdrowia, siły w nogach, mądrości w głowie, wytrwałości i wyrozumiałości, a przede wszystkim MOC pięknych prezentów i dużo ZABAWY w gronie najbliższych i przyjaciół , na Wasze ręce składa Redakcja Team29er wraz z Rodzinami

 

logo duze

 


Ostatni miesiąc spędziłem w malowniczej Bawarii. Miejsc do jazdy na rowerze tutaj pod dostatkiem, jednak mój rower został w Polsce. Mając dużo wolnego czasu, postanowiłem nadrobić zaległości w rowerowych sprawach. 

Mateusz Pogorzałek

http://www.test.rowery650b.eu/images/stories/artykuly/Verge_Primo_Triumph/IMG_7241.JPG

Zima to przeważnie taki okres, kiedy nie tylko Święty Mikołaj ma mnóstwo roboty. Nie mniejszy zgryz mają osoby zajmujące się zamówieniami strojów kolarskich dla swoich podopiecznych oraz My - Team29er. Przez cały sezon dzielnie wciskaliśmy się w najnowszą dzianinę Verge. Teraz czas podsumować wrażenia.

Michał Śmieszek